Пошук по сайту


Наша гордість Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України м артиненко маргарита Антонівна

Наша гордість Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України м артиненко маргарита Антонівна

Наша гордість

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України


МАРТИНЕНКО Маргарита Антонівна

учениця 11 класу Криворізького природничо-наукового ліцею, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення технічних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Технологічні прогреси та перспективні технології”)

ГНЕДЕНКО Олександр Арсенович

учень 11 класу Дніпропетровської СЗШ № 128, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення технічних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Електроніка та приладобудування”)


ГРАНЮК Олексій Володимирович

учень 11 класу Криворізького природничо-наукового ліцею, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення технічних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція Матеріалознавства)

ПОГАСІЙ Наталія Едуардівна

учениця 10 класу Дніпропетровського навчально-виховного комплексу “Техніко-економічний ліцей № 61”, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення технічних наук у 2011/2012 навчальному році (І місце, секція “Науково-технічна творчість та винахідництво”)

ДЕМЯНЕНКО Лілія Едуардівна

учениця 10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення математики у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Математика”)

РАШИТОВ Богдан Сергійович

учень 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення математики у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Прикладна математика”)


ГУК Дмитро Сергійович

учень 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення математики у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Математичне моделювання”)

БИКОВ Богдан Дмитрович

учень 11 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення економіки у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Економічна теорія та історія економічної думки”)


ПАДАЛКО Вадим Геннадійович

учень 11 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення економіки у 2011/2012 навчальному році (І місце, секція “Мікроекономіка та макроекономіка”)

ТОВКАЧ Валерія Ігорівна

учениця 11 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення економіки у 2011/2012 навчальному році (І місце, секція “Фінанси, грошовий обіг і кредит”)
БАБКІН Владислав Володимирович

учень 11 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення фізики та астрономії у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Теоретична фізика”)

БІЧАЙ Костянтин Романович

учень 10 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділень: математики, фізики та астрономії, економіки, комп'ютерних та технічних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Експериментальна фізика”)

БУДІЧЕНКО Владислав Олегович

учень 11 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділень математики та комп'ютерних наук у 2011/2012 навчальному році (І місце, секції “Технології програмування” та І місце секції “Математика”)

ФЕДОРЯКА Дмитро Сергійович

учень 10 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення комп'ютерних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Комп'ютерні системи та мережі”)

ГУЛЬКО Сергій Володимирович

учень 11 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення комп'ютерних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Безпека інформаційних технологій та телекомунікаційних систем”)
ЯЦУРА Максим Володимирович

учень 10 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення комп'ютерних наук у 2011/2012 навчальному році (І місце, секція “Інформаційні системи, бази даних та штучний інтелект”)

БУЛАВКА Олексій Сергійович

учень 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення комп'ютерних наук у 2011/2012 навчальному році (І місце, секція “Internet - технології та WEB дизайн”)

БЕССОНОВ Євгеній Петрович

учень 11 класу Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення екології та аграрних наук у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Екологія”)

ДЗЮБА Владислав Євгенійович

учень 10 класу навчально-виховного комплексу № 36 м. Дніпродзержинська, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення хімії та біології у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Хімія”)
МАРЧЕНКО Антон Ігорович

учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату “Дніпро”, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення хімії та біології у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Біологія людини”)

ПОЛЯКОВ Станіслав Анатолійович

учень 11 класу Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату “Дніпро”, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення хімії та біології у 2011/2012 навчальному році (ІІ місце, секція “Валеологія”)


ТАРНАПОЛЬСЬКА Дар'я Сергіївна

учениця 9 класу Дніпропетровського комунального закладу освіти “Українсько-Американський ліцей”, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення хімії та біології у 2011/2012 навчальному році (ІІІ місце, секція “Загальна біологія”)

МІЛІЦИНА Катерина Максимівна

учениця 10 класу Криворізької спеціалізованої школи № 71, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення філології та мистецтвознавства у 2011/2012 навчальному році ( ІІІ місце, секція “Англійська мова”).

КОВЗУН Антон Валерійович

учень 9 класу Дніпропетровської середньої загальноосвітньої школи № 1, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення філології та мистецтвознавства у 2011/2012 навчальному році ( ІІІ місце, секція “Літературна творчість”).

МАШТАЛІР Маргарита Олегівна

учениця 10 класу Дніпропетровського комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей”, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення філології та мистецтвознавства у 2011/2012 навчальному році ( ІІІ місце, секція “Світова література”).

ГАВРИЛЮК Олексій Костянтинович

учень 11 класу Жовтоводської середньої загальноосвітньої школи № 3 ім. М.Островського, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення наук про Землю (ІІ місце, секція «Географія та ландшафтознавство»).
ШЕРЕМЕТ Вячеслав Юрійович

учень 10 класу Дніпропетровського навчально-виховного комплексу «Техніко-економічний ліцей № 61», переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відділення історії (ІІ місце, секція «Всесвітня історія»).


поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Перелік наукових відділень І секцій Малої академії наук України,...
Правил проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України...

Конкурсу-захисту науково-дослідницьких
Департаменту освіти І науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26. 09. 2014 №0609 «Про проведення І етапу Всеукраїнського...

Наказ
...

Відділ освіти, молоді та спорту
Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017...

3. Керівництво ІІ етапом конкурсу
Умови проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук України у 2011/2012...

Протокол оцінювання навчальних досягнень із базової дисципліни учасників...
Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Золочівської районної державної адміністрації

Департамент освіти І науки
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (далі – Конкурс)

Назва відділення Секція
Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2012/2013...

Білоцерківська районна державна адміністрація київської області в І д д І лосв І т и
Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів...

Управління освіти І науки
Малої академії наук України у 2012-2013 навчальному році” в період з 20 грудня 2012 року по 16 лютого 2013 року в м. Одеса проведено...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

i.lekciya.com.ua
Головна сторінка