Пошук по сайту


Підтвердженням факту реєстрації для участі в зно є Сертифікат, який буде надіслано рекомендованим листом на адресу, указану абітурієнтом під час реєстрації

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зно є Сертифікат, який буде надіслано рекомендованим листом на адресу, указану абітурієнтом під час реєстрації
Вінницький регіональний центр

оцінювання якості освіти

м. Вінниця, вул. Київська, 46

тел.(0432) 65-65-35

E-mail: vintest@ukr.net
Реєстрація осіб для участі

в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року

розпочалася 3 січня і буде тривати до 5 березня


  • Загальна кількість предметів, вибраних абітурієнтом для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
  • Учаснику буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.


Для реєстрації на ЗНО абітурієнт повинен:
1. Ознайомитись із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті ЗНО.
3. Підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:


  • Заяву-реєстраційну картку. Сформувати її можна самостійно, скориставшись Програмою створення заяви-реєстраційної картки, яка розміщена на сайтах УЦОЯО (www.testportal.gov.ua) та ВРЦОЯО (www.vintest.org.ua), або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації (перелік, місце розташування та графік роботи розміщено на сайті ВРЦОЯО).
  • Дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см.
  • Копію паспорта (першої сторінки) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 01.09.2013 не виповнилося шістнадцять років).
  • Довідку з навчального закладу за визначеною формою або копію атестата.


4. Надіслати поштою (рекомендованим відправленням з описом вкладення) не пізніше 5 березня 2014 р. на адресу Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, Вінницька область, 21009) комплект реєстраційних документів.
Радимо абітурієнтам зазначати адресу проживання на момент проходження ЗНО, при цьому враховувати, що на цю адресу надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні.


Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано рекомендованим листом на адресу, указану абітурієнтом під час реєстрації.
Якщо за релігійними переконаннями абітурієнт не може взяти участь у тестуваннях з окремих предметів, що проводитимуться в суботу, то він має можливість скласти тест із цього (цих) предмета(-ів) під час додаткової сесії ЗНО, що відбудеться 4 – 11 липня 2014 року.

Для цього крім інших документів, необхідних для реєстрації, потрібно подати на ім’я директора Вінницького РЦОЯО заяву щодо надання можливості пройти тестування з певного(-их) предмета(-ів) у додаткову сесію, де вказати причину, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.
У Хмельницькій області працює три пункти реєстрації, де здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота з питань реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні та надається допомога у формуванні заяв-реєстраційних карток.


Населений пункт

Назва закладу

Адреса

м. Хмельницький

Хмельницький інститут МАУП

м. Хмельницький,

проспект Миру, 101 А

м. Кам’янець-Подільський

Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

м. Кам’янець-Подільський, вул. Північна, 96-А

м. Шепетівка


Управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради

м. Шепетівка, вул. Островського, 42


Абітурієнти, які надіслали рекомендованим (цінним) листом реєстраційні документи до Вінницького РЦОЯО, мають можливість дізнатися про місцезнаходження поштового відправлення, стан обробки документів та виготовлення Сертифіката учасника ЗНО, скориставшись розділом ПОШУК ЛИСТА на сайті регіонального центру (www.vintest.org.ua).
Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів абітурієнт не отримав Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, потрібно звернутися до Вінницького регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки (0432 65-65-35).
У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних абітурієнт повинен пройти реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).
Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти наполегливо просить не відкладати реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для абітурієнтів, так і працівників регіонального центру.
Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.

Якщо абітурієнт виявив бажання скласти тести з певного предмета однією з мов національних меншин, то під час проходження ЗНО він отримає тестовий зошит, перекладений відповідною мовою. Тестовий зошит, укладений українською мовою, у такому разі не надається.

Інформація про час та місце проходження ЗНО буде зазначена в запрошенні-перепустці, що надсилатиметься Українським центром оцінювання якості освіти поштою (за два – три тижні до початку тестування) за адресою, указаною під час реєстрації.
Якщо за три тижні до першого тестування абітурієнт не отримає запрошення-перепустку поштою, його можна буде роздрукувати, скориставшись інформаційною сторінкою, що створюється для кожного учасника після реєстрації на веб-сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua).
Доступ до персональної сторінки здійснюється за номером Сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.
Календар проведення ЗНО – 2014


Дата проведення ЗНО

Предмет

Тривалість

тестування (хв.)

03.06.2014

Англійська мова

120

Німецька мова

Французька мова

Іспанська мова

05.06.2014

06.06.2014

Українська мова і література

180

10.06.2014

Російська мова

150

12.06.2014

Математика

150

15.06.2014

Географія

150

16.06.2014

Біологія

120

18.06.2014

Фізика

180

20.06.2014

Історія України

135

23.06.2014

Хімія

150

25.06.2014

Всесвітня історія

135

27.06.2014

Світова література

150
19.06.2014

Початок оголошення результатів ЗНО

04.07 – 11.07.2014

Проведення додаткової сесії ЗНОПрограми ЗНО, характеристики тестів ЗНО 2014 року та критерії оцінювання тестових завдань із розгорнутою відповіддю з української, іноземних та російської мов розміщені на сайті Вінницького РЦОЯО (www.vintest.org.ua) в розділі «Готуємось до ЗНО».


поділитися в соціальних мережахСхожі:

2. Відбір документів з грифом “Для службового користування” для знищення
Не допускається надсилання без реєстрації. У реєстраційній картці або в журналі зазначають номер документа, дату реєстрації, заголовок...

Реквізити рахунку для сплати адміністративного збору за проведення державної реєстрації змін

Довідка про результативність участі школи в зно-2013
Згідно з рішенням педагогічної ради №9 від 30. 08. 2013 р проводився аналіз результативності участі учнів школи в зно-2013 році

Перелік зареєстрованих декларації про початок виконання підготовчих робіт у липні 2011 року
Найменування документу, який дає право на виконання підготовчих робіт його серія реєстрації

Мережа пунктів тестування під час проведення зно-2012 у Чернівецькій області Хімія

Методичні рекомендації щодо підготовки документів для реєстрації...
Чітко визначається профіль, відповідно до якого музей може бути історичним, археологічним, краєзнавчим, природничим, літературним,...

Міжнародний Фонд «Відродження», який репрезентує всесвітню мережу...
В. Г. Нестеренко. К.: Абрис, 1995. 336 с. (Трансформація гуманітарної освіти в Україні)

Нака з
Про затвердження Інструкції про порядок реєстрації актів громадянського стану в дипломатичних представництвах та консульських установах...

Програма розвитку сільського зеленого туризму Практичні рекомендації для власників садиб
Рівненській області та рекомендації по започаткуванню та ефективному веденню діяльності в галузі сільського зеленого туризму для...

Тема: Підготовка до
Мета: ознайомити учнів з основними вимогами І кри­теріями створення власного монологічного висловлювання під час проходження зно,...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

i.lekciya.com.ua
Головна сторінка