Пошук по сайту


Наказ

Наказ

Сторінка1/5
  1   2   3   4   5

БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

17 липня 2015 року № 278


Про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання

дітей та учнівської молоді у навчальних закладах міста Борисполя


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16. 06. 2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», п.п. 5.2, 5.3 доручення виконуючого обов’язки директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 26.06.2015 № 3 та з метою удосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді НАКАЗУЮ:
1. Керівникам навчальних закладів міста, міському методичному кабінету управління освіти і науки (Мозгова Л.А.) забезпечити виконання Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, що додаються.

2. Міському методичному кабінету управління освіти і науки (Мозгова Л.А.):

2.1. Проаналізувати роботу з національно-патріотичного виховання у навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році під час секційного засідання заступників з виховної роботи у серпні 2015 року.

2.2. Опрацювати методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах під час секційних засідань педагогічних працівників у серпні 2015 року (додаються).

2.3. Забезпечити висвітлення заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді на сайті управління освіти і науки.


3. Керівникам навчальних закладів

3.1. Передбачити в річних планах роботи навчальних закладів розділ «Національно-патріотичне виховання» та забезпечити його виконання.

3.2. Забезпечити висвітлення заходів з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді на сайтах навчальних закладів у відповідній рубриці, забезпечивши постійне її оновлення.

3.3. Щоквартально до 1 числа наступного за звітним інформувати управління освіти і науки про проведені заходи з національно-патріотичного виховання (додаток 1).
4. Головному спеціалісту управління освіти і науки інформувати щоквартально, до 5 числа наступного за звітним, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації про проведені заходи з національно-патріотичного виховання у навчальних закладах міста.
5. Системному адміністратору управління освіти і науки Чоповецькому О.Ю. розмістити цей наказ на сайті управління освіти і науки у відповідній рубриці.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки Письменного В.П.

Начальник управління /підпис/ Т.А.Чернойван
Павленко Т.В.

6 85 27

Додаток 1

до наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради

___________ № _________

Інформація про проведені заходи з патріотичного виховання

у навчальних закладах м. Борисполя

у _________ кварталі 2015 року


з/п

Назва заходу

Дата проведення

  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Наказ
Міністерстві юстиції України 30. 07. 2015р за №924/27369, положенням „Про похвальний лист „За високі досягнення у навчанні” (наказ...

Як скласти наказ про облікову політику
Для таких керівників ми й наводимо приблизний проект наказу та положення про облікову політику підприємства. Бухгалтерам же цей матеріал...

Наказ Міністерства фінансів України

Наказ
Про затвердження Інструкції з організації інформаційно-пропагандистського забезпечення у Збройних Силах України

Наказ
Типове положення про Комісію з інфекційного контролю закладів охорони здоров'я (додається)

Наказ
На виконання рішення колегії Міністерства освіти І науки України від 26. 06. 2014 р протокол №4/5-2

Наказ
Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки та плану

Наказ
Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України

Наказ
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Наказ
Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах містаБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

i.lekciya.com.ua
Головна сторінка