Пошук по сайту


Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки легені міст І сіл»

Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки легені міст І сіл»

ПРОТОКОЛ

засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» серед загально- освітніх та позашкільних навчальних закладів Полтавської області
22 лютого 2013 року м. Полтава
На засіданні присутні:

Голова журі :

Сусахіна Людмила Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського обласного еколого–натуралістичного центру учнівської молоді.

Члени журі:

Брижак Людмила Михайлівна – завідуюча відділом біології та методичної роботи Полтавського обласного еколого–натуралістичного центру учнівської молоді.

Прокопеня Юлія Сергіївна – методист відділу біології та методичної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Грищенко Наталія Юріївна – завідуюча відділом сільського господарства Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Порядок денний

1.Підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

Слухали:

1Сусахіну Л.В.- голову журі.

З метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем та залучення учнів до практичної природоохоронної роботи, до оздоровлення і збереження існуючих та створення нових парків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва журі підвело підсумки щорічного обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

Для участі в конкурсі його учасники надали звіти, фотоматеріали про проведену роботу, матеріали науково-дослідницької роботи з історії зеленого будівництва, альбоми про досвід створення та утримання зелених насаджень, вирощення посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів. Участь у конкурсі взяли навчальні заклади міст Полтави, Комсомольська, Лубен, Семенівського, Новосанжарського, Зіньківського, Лубенського, Козельщинського районів.

Цікавим є звіт Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім.В.Г.Короленка (керівник Марценюк Т.І.) про Вересневий парк міста Полтави: історію парку, опис, фотографії, гербарії рослин парку. Роботу підготувала учениця 10- А класу Берчун Анна.

Детальний опис, схему дослідження, фотоматеріали про парк імені І.С.Алтина с.Бірки Зіньківського району містить робота гуртка «Віконечко в природу» (керівники Костенко Г.І., Біловол Т.Б., Левченко Н.Г., Бражник Т.С.). Діяльність пошукового загону об’єднала зусилля дітей, батьків та мешканців села.

Проект «Пушкарівський лісопарк – біоценоз приміської зони» надіслав на конкурс пошуковий загін «Алое» Полтавської гімназії №32 (керівник Степаненко Т.М.), а пошуковий загін «Еко – 33» Полтавської гімназії №33 матеріал про дослідження та благоустрій Полтавського дендропарку. Звіти містять напрямки роботи, висновки з результатів роботи над проектами, співпраця з громадськістю та засобами масової інформації.

2.Брижак Л.М.,члена журі.

Велика робота проведена екологічним загоном «Друзі природи» Семенівського БДЮТ, який працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст..

(керівник Бабарика В.Г.). Тема роботи «Криворудський дендропарк – джерело знань, краси і натхнення». Членами гуртка були збережені та посаджені дерева, кущі, квіти. Були залучені населення та громадськість до цієї діяльності. Вони упорядковували та насаджували парк, що розташований в центрі села. Досвід роботи по впорядкуванню парку систематично висвітлювали в засобах масової інформації.

Активно брали участь у конкурсі «Парки – легені міст і сіл України» юннатівський загін Кротенківського НВК Полтавського району. Здійснювались насадження плодових дерев, декоративних кущів та дерев на території школи та в місцевому парку села Кротенки. Школярі вивчали історію створення місцевого парку, яка, до речі, є досить цікавою. З метою висвітлення екологічних проблем та привернення до них уваги керівних осіб та жителів села, займалися інформаційною роботою.

Значну роботу проробили члени екологічного об’єднання «Природолюби» Солоницької ЗОШ І-ІІІ Козельщинського району (керівник Скрипник Т.І.) з вивчення історії пришкільного парку місцевої школи. Гуртківці доглядають та ведуть спостереження за рослинами і птахами, доглядають за квітниками. Щороку в парку висаджуються нові дерева та кущі.

Молодий фруктовий сад заклали на території школи члени гуртка «Первоцвіти» Бобрівницької ЗОШ І-ІІ ступенів Зіньківського району (керівник Яременко О.О.).

Заслуговує хорошої оцінки робота екологічного клубу «Ойкос» Полтавської ЗОШ №27 (керівники Озерчук Г.Б., Божок С.В.), яка присвячена догляду за парком імені І.П.Котляревського.
3.Грищенко Н.Ю., члена журі.

Членами пошукового загону «Паросток» навчально-виховного комплексу імені Л.І.Бугаєвської була зібрана історія парку, розміщеного на шкільному подвір’ї інформація про видовий склад рослин, форми роботи з населенням, неодноразово брали участь у прибиранні парку, висаджували дерева та кущі на території школи. Досвід роботи по впорядкуванню парку систематично висвітлювали в засобах масової інформації.

Юннати екологічного загону «Пролісок» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права провели велику роботу по відродженню шкільного яблуневого саду. Ними було висаджено дерева та кущі, розбито газони. До цієї роботи долучились учителі, батьки та учні.

4.Прокопеню Ю.С., члена журі.

Заслуговує на увагу робота членів гуртка «Юні екологи» та пошукового загону «Паросток» Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів (керівники Гонтар Т.М. та Смаль Л.І.). Юннати вирощували посадковий матеріал плодово-ягідних та декоративних дерев і кущів, проводили природоохоронну роботу по збереженню зелених насаджень. За наслідками своєї роботи юннати виступали в засобах масової інформації.

Змістовний матеріал надав гурток «Юний біолог» Сухомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новосанжарського району. В рамках конкурсу школярі залучалися до оздоровлення довкілля, збереження існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, скверів, заклали нову алею, вивчали історію зеленого будівництва та садово-паркового мистецтва, вирощували посадковий матеріал дерев та кущів.

Систематична та змістовна робота по цьому конкурсу проводиться пошуковими загонами Дейкалівської та Великопавлівської шкіл Зіньківського району.

Журі конкурсу, керуючись Положенням про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України», враховував такі критерії, як створення нових об’єктів зеленого будівництва, збережені та посаджені зелені насадження, врахування історичних традицій та регіональних особливостей, залучення населення та громадськості до цієї діяльності, поширення досвіду роботи в засобах масової інформації. Тому, розглянувши матеріали, надіслані до обласного еколого-натуралістичного центру, журі конкурс відзначило кращі роботи.


Ухвалили:

1. Вважати переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України» наступних учасників та нагородити їх:

за перше місце

Дипломом І ступеня Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та грошовою винагородою:

- пошуковий загін «Паросток» навчально-виховного комплексу імені Л.І. Бугаєвської м. Комсомольська (керівники Юзепенко Л.Б., Пивовар В.І.);

за друге місце

Дипломом ІІ ступеня Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та грошовою винагородою:

- екологічний загін «Друзі природи» Семенівського БДЮТ, який працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Бабарика В. Г.);

- екологічний загін «Пролісок» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права;

за трете місце

Дипломом ІІІ ступеня Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та грошовою винагородою:

- гурток «Віконечко в природу» Бірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіньківського району (керівники Костенко Г.І., Біловол Т.Б., Левченко Н.Г., Бражник Т.С.)

- гурток «Юний еколог» Кротенківського НВК Полтавського району (керівник Окара Світлана Михайлівна);

- Берчун Анна, учениця 10-А класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім.В.Г.Короленка (керівник Марценюк Т.І.).
2. Дипломом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України»:

- гурток «Юний біолог» Сухомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новосанжарського району;

- гурток «Юні екологи» та пошуковий загін «Паросток» Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів (керівники Гонтар Т.М. та Смаль Л.І.);

- екологічний клуб «Ойкос» Полтавської ЗОШ №27 (керівники Озерчук Г.Б., Божок С.В.).

3. Грамотою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України»:

- екологічний загін «Сьорчинг» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики (керівники Балабась Інна Віталіївна, Возняк Віталій Євстафійович);

- пошуковий загін «Оксиген» Дейкалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіньківського району;

- екологічний загін «Еко – 33» Полтавської гімназії №33 (керівник Чоповенко Н.В.);

- пошукова група Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Саражин Л.А.

- членів екологічного об’єднання «Природолюби» Солоницької ЗОШ І-ІІІ Козельщинського району (керівник Скрипник Т.І.).
4. Подякою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру за творчий підхід по розвитку пізнавальних інтересів та спостережливості учнів під час обласного етапу Всеукраїнського Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»:

-Юзепенко Людмилу Борисівну,

-Пивовар Вікторію Іванівну, керівників пошукового загону «Паросток» навчально-виховного комплексу імені Л.І.Бугаєвської м.Комсомольська;

- Бабарику Валентину Геннадіївну, керівника екологічного загону «Друзі природи» Семенівського БДЮТ, який працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Мізіну Н.О. керівника екологічного загону «Пролісок» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права;

- Окару Світлану Михайлівну, керівника гуртка «Юний еколог» Кротенківського НВК Полтавського району;

- Марценюк Тетяну Іванівну, керівника пошукової групи Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім.В.Г.Короленка;

- Костенко Галину Іванівну, Біловол Тетяну Борисівну, Левченко Наталію Григорівну, Бражник Тетяну Семенівну, керівників гуртка «Віконечко в природу» Бірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіньківського району.

Голова журі: : Сусахіна Л.В.
Члени журі: Брижак Л.М.

Прокопеня Ю.С. . Грищенко Н.Ю.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу...
...

Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу...
...

Учнівської молоді про підсумки обласного конкурсу робіт
Відповідно до планів роботи Департаменту освіти І науки обласної державної адміністрації та Полтавського обласного центру туризму...

У збірнику подані завдання обласного етапу Всеукраїнських учнівських...
Завдання обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології розміщені на сайті

Білоцерківська районна державна адміністрація київської області в І д д І лосв І т и
Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів...

Учасника обласного туру
Прошу дозволити мені взятии участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2008» в номінації «Історія»

Інформація про проведення районного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої...
Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції «Історія міст І сіл» проводиться з метою виховання в учнівської молоді любові до рідного...

Шосткинський міський
Протокол засідання науково-методичної ради Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Конкурсу-захисту науково-дослідницьких
Департаменту освіти І науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26. 09. 2014 №0609 «Про проведення І етапу Всеукраїнського...

3. Керівництво ІІ етапом конкурсу
Умови проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук України у 2011/2012...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

i.lekciya.com.ua
Головна сторінка