Пошук по сайту


Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки легені міст І сіл»

Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки легені міст І сіл»

ПРОТОКОЛ

засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Полтавської області
24 січня 2015 року м. Полтава
На засіданні присутні:

Голова журі :

Сусахіна Людмила Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Члени журі:

Брижак Людмила Михайлівна, завідувач відділу біології та методичної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Мокляк Аліна Олексіївна – завідувач відділу екології та охорони природи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Чайка Тетяна Василівна – методист Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Порядок денний

Підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

Слухали:

1. Сусахіну Л.В. – голову журі.

Журі підвело підсумки щорічного обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

З метою формування екологічної культури особистості, залучення учнів до практичної природоохоронної роботи, оздоровлення і збереження існуючих та створення нових парків, скверів проводиться Всеукраїнський конкурс«Парки – легені міст і сіл».

Для участі в конкурсі його учасники надали звіти, фотоматеріали про проведену роботу, матеріали з досвіду створення та утримання зелених насаджень, вирощення посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів. Звіти містять напрямки роботи, висновки з результатів роботи над проектами, приклади співпраці з громадськістю та засобами масової інформації.

Участь у конкурсі взяли загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади міст Полтави, Комсомольська, Кременчука, Миргорода, Лубен, Новосанжарського, Глобинського, Лохвицького та Зіньківського районів. Всього участю у конкурсі було охоплено ___ учні.

2. Брижак Л.М., завідувача відділу біології та методичної роботи.

Вихованці гуртка «Юні квітникарі» філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі ознайомилися з науковими принципами та елементами ландшафтного дизайну та садово-паркового мистецтва, які доцільно використати на прилеглій території, висадили дерева та кущі, створили рокарії, провели ретельну інвентаризацію деревних насаджень.

Юні дослідники Полтавської загальноосвітньої школи №5 вивчили історичні моменти Полтавського міського парку (дендропарку) та Павленківського парку. Ними виявлено зміни антропогенного характеру, проведено біомоніторинг за станом голонасінних рослин парків.

3. Мокляк А.О., завідувача відділу екології та охорони природи .

Члени пошукового загону «Сьорчинг» Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики беруть участь у втіленні екологічного проекту «Прикрасимо територію рідної школи квітучими клумбами». Головною метою проекту є формування екологічної культури особистості, покращення зовнішнього озеленення навчальних закладів. У рамках проекту склали план шкільних квітників, виростили якісну розсаду квіткових рослин, висадили її на клумби, доглядали за зеленими насадженнями протягом вегетаційного періоду. На території навчального закладу було проведено інвентаризацію існуючих зелених насаджень з урахуванням складу, віку, розмірів, стану і характеру їх розміщення.

Робота пошукового загону «Іліотропіон» навчально-виховного комплексу імені Л.І.Бугаєвської була спрямована на вивчення особливостей озеленення населених пунктів, історії садово-паркового мистецтва, брали участь у закладенні парку, розбитті квітників і газонів на пришкільній та прилеглій до неї територіях, взято під постійний контроль міський Прибережний парк. Ними було висаджено 70 саджанців кленів, тополь, берізок, 55 саджанців кущів, засаджено 6 квітників, оформлена альпійська гірка на території школи.

У процесі своєї діяльності юні екологи співпрацювали з екологічними службами міста Комсомольська, екологами Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, науковцями кафедри екології Національного гірничого університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, висвітлювали свою роботу у засобах масової інформації.

4. Чайку Т.В. – методиста Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Члени екологічного загону «Пролісок» Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки і права працювали над проектом з відновлення яблуневого саду на території школи. Учні вивчили матеріал з історії розвитку садівництва, вивчили асортимент сортів яблунь, адаптованих до росту і розвитку у міських умовах, вивчили технологію висадки та догляду за плодовими деревами, створили дерево шкільного роду.

Значна робота проведена творчим об’днанням «Друзі природи» Семенівського БДЮТ, який працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст.

. У поточному році працювали над створенням різноманітних ландшафтних композицій, з’ясували можливості досліджуваних рослин, які використовуються у ландшафтному дизайні, дослідили властивості цих рослин та перспективи їх раціонального використання.

Членами гуртка були посаджені різні сорти хости, рудбекію блискучу, розарій. Вихованці гуртка постійно доглядали зелені насадження. Вони упорядковували та доглядали парк, що розташований у центрі села

До проведення цієї роботи були залучені населення та громадськість. Робота по впорядкуванню парку систематично висвітлювалась у засобах масової інформації.

Звіти про проведену роботу з участі у Всеукраїнському конкурсі «Парки – легені міст і сіл» надали пошуковий загін «Алое» Полтавської гімназії № 32, члени гуртка «Бережани» Градизької загальноосвітньої школи № 2, члени гуртка «Юні знавці лікарських рослин» та «Юні екологи» Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів, юні пошуковці Полтавської загальноосвітньої школи №9, юннати Миргородського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, юні екологи Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких, екологічний загін «Пролісок» Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, екологічний гурток «Паросток» Лохвицького міського еколого-натуралістичного центру, Кременчуцька спеціалізована школа №10, пошуковий загін «Маленькі юннати» Новоселівської ЗОШ І-ІІ ступенів Зіньківського району.

Ухвалили:

1. Вважати переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України» наступних учасників та нагородити

за перше місце

Дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та грошовою винагородою:

- творче об’єднання «Друзі природи» Семенівського БДЮТ, який працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
за друге місце

Дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та грошовою винагородою:

- екологічний загін «Пролісок» Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки;

- вихованців гуртка «Юні квітникарі» філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі;

за трете місце

Дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та грошовою винагородою:

- екологічний загін «Сьорчинг» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики;

- пошуковий загін «Іліотропіон» навчально-виховного комплексу імені Л.І. Бугаєвської м. Комсомольська;

- юних дослідників Полтавської загальноосвітньої школи №5.

2. Дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за проведену пошукову роботу та активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України»:

- членів гуртка «Бережани» Градизької загальноосвітньої школи №2 Глобинського району;

- юних пошуковців Полтавської загальноосвітньої школи №9;

- екологічний загін «Пролісок» Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;

- юних екологів Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких Новосанжарського району.
3. Грамотою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл України»:

- пошуковий загін «Алое» Полтавської гімназії №32;

- гурток садівників Миргородського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

- екологічний гурток «Паросток» Лохвицького міського еколого-натуралістичного центру;

- пошуковий загін «Маленькі юннати» Новоселівської ЗОШ І-ІІ ступенів Зіньківського району.

4. Подякою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за творчий підхід до розвитку пізнавальних інтересів та екологічного виховання учнів під час обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»:

- Бабарику Валентину Геннадіївну, керівника творчого об’єднання «Друзі природи» Семенівського БДЮТ, який працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Мізіну Наталію Олександрівну, керівника екологічного загону «Пролісок» Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки;

- Купченко Ольгу Миколаївну, керівника гуртка «Юні квітникарі» філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі;

- Юзепенко Людмилу Борисівну, керівника пошукового загону «Іліотропіон» навчально-виховного комплексу імені Л.І. Бугаєвської м. Комсомольська;

- Балабась Інну Віталіївну, керівника пошукового загону «Сьорчинг» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики;

- Возняка Віталія Євстафійовича, керівника пошукового загону «Сьорчинг» Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики;

- Тупицю Нелю Володимирівну, керівника пошукової групи Полтавської загальноосвітньої школи №5.
Голова журі: Сусахіна Л.В.
Члени журі: Брижак Л.М.

Мокляк А.О.

Чайка Т.В.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу...
...

Засідання обласного журі по підведенню підсумків обласного етапу...
...

Учнівської молоді про підсумки обласного конкурсу робіт
Відповідно до планів роботи Департаменту освіти І науки обласної державної адміністрації та Полтавського обласного центру туризму...

У збірнику подані завдання обласного етапу Всеукраїнських учнівських...
Завдання обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології розміщені на сайті

Білоцерківська районна державна адміністрація київської області в І д д І лосв І т и
Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів...

Учасника обласного туру
Прошу дозволити мені взятии участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2008» в номінації «Історія»

Інформація про проведення районного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої...
Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції «Історія міст І сіл» проводиться з метою виховання в учнівської молоді любові до рідного...

Шосткинський міський
Протокол засідання науково-методичної ради Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Конкурсу-захисту науково-дослідницьких
Департаменту освіти І науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26. 09. 2014 №0609 «Про проведення І етапу Всеукраїнського...

3. Керівництво ІІ етапом конкурсу
Умови проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук України у 2011/2012...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

i.lekciya.com.ua
Головна сторінка